Koszenie łąk

Łąki są zbiorowiskami roślinnymi, które tworzą byliny z dużym udziałem traw. Szerokie znaczenie tego terminu obejmuje wszystkie formacje trawiaste, które występują na ziemi, zaś łąki razem z pastwiskami składają się na użytki rolne. Występujące na całym świecie łąki można pogrupować w kilka podstawowych kategorii takich jak: geneza powstania, użytkowanie czy kryterium podłoża. Koszenie łąk kiedyś było pracą żmudną, i długą lub wymagającą zaangażowania kilku osób.

Obecnie dzięki rozwojowi technologicznemu koszenie łąk jest czynnością szybką i prostą. Jeśli posiadasz łąki o dużej powierzchni i chcesz szybko uprać się z ich koszeniem, koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy firmą, która istnieje już od 2007 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w koszeniu łąk, sadów, karczowaniu drzew, krzewów czy wycince lasów.

Dodatkowo dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym i parkiem maszyn, dzięki czemu każde zlecenie realizujemy z największą dbałością i precyzją. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą jaką jest koszenie łąk, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i w razie wątpliwości podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze.

Koszenie sadów

Sady to obszary, które są użytkowane rolniczo (plantacja), gdzie uprawia się drzewa i krzewy dostarczające owoców. Uprawą sadów w Polsce zajmuje się osoba fizyczna lub prawna, a zakładając sad należy dokładnie zapoznać się z przepisami regulującymi te działania. Obecnie, w Polsce powierzchnia sadów wynosi około 374,2 tysiące hektarów (stan z 2010 roku). Średnio jeden sad w Polsce zajmuje powierzchnię około 1,31 hektara. Największy odsetek wśród uprawianych w sadzie roślin stanowią drzewa owocowe (ponad 70%), na drugim miejscu znajdują się krzewy owocowe, zaś na trzecim szkółki drzew i krzewów iglastych.

Jeżeli jesteś właścicielem sadu i chcesz skorzystać z oferty jaką jest koszenie sadów skontaktuj się z nami. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne podejście do realizacji każdego projektu. Dzięki nowoczesnemu i profesjonalnemu zapleczu technicznemu z powodzeniem realizujemy nasze wszystkie zamówienia. Skontaktuj się z nami, jeśli posiadasz sad i jesteś zainteresowany ofertą jaką jest koszenie sadów.