Karczowanie pni

Karczowanie jest usługą jaką świadczymy naszym Klientom już od wielu lat, dlatego też możemy zaproponować nie tylko karczowanie pni, ale także przygotowanie pod zalesienie, usuwanie plantacji wikliny, wierzby, aronii, porzeczki, malin oraz innych krzewów. Karczowanie pni jest czynnością wymagającą nie tylko posiadania odpowiedniego doświadczenia, ale przede wszystkim odpowiedniego sprzętu.

Karczowanie pni jest dużo trudniejsze niż samo wycinanie drzew. Korzenie drzew znajdują się głęboko w ziemi, dlatego aby j całkowicie (i na dobre) usunąć nie wystarczy sama łopata. Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, która już od 2007 roku świadczy usługi w zakresie karczowania, usuwania plantacji oraz koszenia. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, by szybko i skutecznie oczyścić wskazany teren. Posiadamy specjalistyczne maszyny, dzięki którym karczowanie pni, drzew czy krzewów nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Usuwanie pni

Samo wycięcie drzew jest jedynie pierwszym etapem w czasie przygotowywania działki do ponownego użytku czy nowej inwestycji. Kolejnym etapem, którego nie można pominąć jest usuwanie pni. Jest to bardzo ważny proces, ponieważ przygotowując działkę pod budowę domu czy drogi, pod powierzchnią nie mogą zostać nieusunięte pnie.

Jednym ze sposobów na usuwanie pni jest frezowanie. Polega ono na wykorzystaniu ciężkiego sprzętu, który używa specjalnych ostrzy by rozdrobnić korzenie i pnie. Dzięki temu w miejscu, gdzie niegdyś rosło drzewo pozostaje jedynie gołe miejsce, które można obsadzić kwiatami lub posiać tam trawę.

Zainteresowanych ofertami: karczowanie pni oraz usuwanie pni zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalnie i dokładnie wykonaną usługę, dzięki czemu każdy będzie mógł bez żadnych problemów przystąpić do ponownego zagospodarowania terenu.