Nasza firma to zaufany producent kamienia elewacyjnego. Hurtownia kamienia naturalnego w Rzeszowie działa od ponad dziesięciu lat, stale spełniając wymagania swoich klientów. Kamień łupany najlepszej jakości jest przez nas sprowadzany prosto z Bułgarii. Dysponujemy kamieniem dekoracyjnym w cenach bardzo przystępnych, z licznymi rabatami. Jeśli chodzi o kamień elewacyjny, producent musi zadbać o jego odpowiednie przycięcie do wymiarów wyznaczonych przez klienta. Oprócz sprzedaży, zajmujemy się również właśnie cięciem, a także transportem i układaniem na docelowym miejscu.

Kamień elewacyjny na zewnątrz

Wybierając kamień elewacyjny na zewnątrz, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak kolor, wytrzymałość, faktura, itp. Gnejs elewacyjny jest bardzo popularny do wykorzystywania na zewnątrz. Jest to kamień łupany, wyjątkowo odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Dlatego sprawdza się on bardzo dobrze jako kamień elewacyjny na zewnątrz. Dostępny jest w rozmaitych kolorach, m.in.: brązowy, biało-żółty, czarno-zielony, szary, zielony, grafitowy, złoty, czy budyniowy. Dzięki temu każdy, bez wątpienia znajdzie odpowiedni rodzaj dla siebie, który będzie pasował do reszty elewacji i podkreśli piękno budynku. Nasz gnejs elewacyjny jest wykonany z najwyższej jakości materiału, zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

kamień elewacyjny producent
kamień elewacyjny producent

Kamień dekoracyjny

Jeśli chodzi o kamień dekoracyjny, cena bywa bardzo różna. Może być wykorzystywany do różnego rodzaju kaskad, oczek wodnych, ścieżek w ogrodach, ale też do efektownego zdobienia wnętrz. Nasza hurtownia kamienia naturalnego ma w ofercie bardzo różnorodne kamienia ozdobne. Świetnie komponują się one z roślinnością i wodą. Jeśli dołożyć odrobinę starań, dodają harmonii i elegancji do każdej aranżacji na zewnątrz i w środku budynków. Unikalne kształty oraz przystępna cena kamienia dekoracyjnego sprawiają, że jest to bardzo popularna ozdoba w wielu domach. Naturalny kamień łupany jest wytrzymały, odporny na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne, a przy tym wygląda bardzo efektownie. Dodaje równowagi do krajobrazu, a w domu daje powiew świeżości i kontaktu z naturą.

Kamień elewacyjny producent

Szukasz najwyższej jakości kamienia elewacyjnego? Interesuje cię szeroki wybór rodzajów i kolorów? Zapoznaj się z ofertą naszej hurtowni kamienia i złóż zamówienie już dziś!